Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

O nás

Kapelu SONUS tvorí trio profesionálov, ktorí sa hudobne postarajú o spríjemnenie atmosféry počas svadby, plesu, firemnej akcie, rodinnej oslavy, koncertu či inej slávnostnej udalosti v rámci celého Slovenska. Hudobné vzdelanie a profesionálne účinkovanie nielen doma, ale i v zahraničí, sú zárukou kvality počas celej hudobnej produkcie. Vaša spokojnosť je pre nás najkrajšia odozva, potešenie a zároveň motivácia naďalej napredovať vo svojej práci.

Naše služby

Svadby
  • Ak sa chystáte povedať svoje ÁNO a hľadáte hudobnú skupinu, ktorá vás nesklame a splní vaše želania tak, aby ste sa zabavili a odniesli si nezabudnuteľné zážitky, sme tu pre vás. Vašim požiadavkám sa snažíme podľa možností vyhovieť, aby ste boli maximálne spokojní. Počas svadby zabezpečíme hudobnú produkciu s profesionálnou zvukovou aparatúrou, ozvučenie pri príhovoroch, svadobných zvykoch a hudobný „podmaz“ cez prestávky. Pomocou svetelnej techniky pre pódium a tanečný parket vytvoríme na Vašej svadbe príjemné prostredie. Ponúkame aj doplnkové služby – odobierka u nevesty, sprevádzanie do kostola, hra na akustických nástrojoch.
Plesy
  • Kvalitnou hudobnou produkciou a vhodným výberom repertoáru zabezpečíme príjemnú a nezabudnuteľnú atmosféru plesu. Poskytneme profesionálne ozvučenie pri príhovoroch, moderovaní plesu a počas programu hostí, svetelnú techniku pre pódium a tanečný parket.
Ďalšia produkcia
  • Kapela SONUS ponúka profesionálnu hudobnú produkciu (do tanca, na počúvanie alebo koncert) pre rôzne firemné akcie, rodinné oslavy a iné slávnostné udalosti. Repertoárom a ozvučením sa vieme prispôsobiť špecifikám jednotlivých produkcií. Špeciálnym požiadavkám sa snažíme podľa možností vyhovieť tak, aby ste boli maximálne spokojní, je však potrebné prekonzultovať ich s dostatočným časovým predstihom (mail, telefonický, prípadne osobný kontakt).

Členovia kapely

Kapelu SONUS tvoria nasledovní muzikanti

Fotogaléria

Ukážky našej kapely v akcii

Ukážky našej hry

Šťastných zákazníkov
37430
Odohraných akcií
870
Hodín nácvikov
12730
Rôznych šiat
176

Naši klienti a partneri

Kontakt

Ak máte záujem, aby sme hudobne doplnili atmosféru Vášho slávnostného dňa, môžete nás kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle, prípadne emailom. Taktiež je možný aj osobný kontakt po telefonickej dohode.
Tešíme sa na stretnutie a spoluprácu s Vami.

Kapela SONUS